EKO- BUDŻET

Utworzono dnia 16.11.2023

Jesteśmy po pierwszym etapie „Szkolnego Zielonego Budżetu: realizowanego w ramach projektu: Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego”finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Miło nam zakomunikować, że aż dziewięć projektów złożonych przez społeczność uczniowską, zostało zakwalifikowanych do dalszego etapu; są to projekty zgłoszone przez klasy: 7a, 6b, 5a, 4a.

Przed nami kampania informacyjna prowadzoną w szkole przez ww grupy. Autorzy projektów będą mogli promować swoje projekty wśród uczniów, np. poprzez tworzenie i rozwieszanie plakatów, ogłoszenia w klasach, informacje na stronie internetowej. Kampanie trwać będą do 27 listopada.

W imieniu twórców projektów, zapraszamy uczniów do zapoznania się z opisami projektów, oraz wybrania najciekawszego z nich .

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 198715