Gorąca kampania wyborcza do SU

Utworzono dnia 16.10.2018

Przedwyborcza atmosfera tej jesieni nie ominęła równiej naszej szkoły. W ciągu dwóch tygodni poprzedzających wybory do Samorządu Uczniowskiego dało się wyczuć gorączkowe przygotowania do tego ważnego momentu w życiu szkoły.

Każda klasa wytypowała po dwóch kandydatów ubiegających się o wybór do prezydium Samorządu Uczniowskiego, a następnie na dobre rozpoczęła się kampania wyborcza. Nasze klasowe ‘sztaby wyborcze’ pracowały pełną parą. Do głosowania zachęcano na różne sposoby – rozdając ulotki, wieszając informacje o kandydatach w różnych miejscach szkoły, aż wreszcie przygotowując duże plakaty wyborcze kandydatów. Wszystkie afisze można było zobaczyć na tablicach SU. A wybór był trudny – ponad 30 kandydatów kuszących swoimi propozycjami takimi jak: organizacja dyskotek, ‘szczęśliwy numerek’, włączenie się w akcje charytatywne, stworzenie gazetki szkolnej, konkursy międzyklasowe oraz wiele innych ciekawych pomysłów. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia i już wkrótce dowiemy się kto zdobył największe zaufanie wśród młodych wyborców.

Utworzono dnia 16.10.2018, 06:22

Wszystkich: 198612