"Hohoho czy tu grzeczne dzieci są?"

Utworzono dnia 06.12.2021

Dzisiaj 6 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 13 w Starachowicach zagościł Święty Mikołaj. Uczniowie klas 0-3 uroczyście przygotowali się do wizyty Świętego Mikołaja. Wspólnie z wychowawcami wykonali prace o tematyce mikołajkowej, które ozdobiły szkolne korytarze. Uczniowie aby uczcić święto Mikołaja przyszli do szkoły w czerwonych czapeczkach i z utęsknieniem czekali na odwiedziny Mikołaja i upragnione prezenty. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Mikołaj nas odwiedzi i przyniesie dzieciom prezenty.

POSTARAMY SIĘ BYĆ GRZECZNYMI!

W klasach 4-8 też zagościła prawdziwie mikołajkowa atmosfera – zarówno dzieci, młodzież, jak i nauczyciele ubrani byli w czerwone stroje a na ich głowach spoczywały mikołajkowe czapeczki z dyndającymi pomponami. Był to wyjątkowy czas ponieważ uczniowie obdarowywali się prezentami i paczuszkami przygotowanymi przez siebie. Niektórym w przygotowaniach pomogli dorośli. W każdej klasie działo się coś ciekawego - uczniowie robili słodkości z pierników, opowiadali historie na temat Św. Mikołaja lub po prostu cieszyli się z upominków w świątecznym anturażu. Święto ze względu na swój radosny charakter jest wyczekiwane przez cały rok nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych.

A wy jakie prezenty dostaliście????

Utworzono dnia 06.12.2021, 11:58

Wszystkich: 198493