Utworzono dnia 22.12.2023

22 grudnia społeczność naszej szkoły została wprowadzona w świąteczną atmosferę za sprawą tradycyjnych jasełek, przygotowanych przez klasę 5a z wychowawcą - p. Izabelą Gajewską oraz p. Lidią Mergalską, a także chór szkolny pod kierunkiem p. Wojciecha Wąsali. Uczniowie wcielili się w rolę rodziny, która rozmawiała o tym, skąd wzięły się poszczególne tradycje związane z wigilią. Nie zabrakło także Świętej Rodziny, kolędników, Trzech Króli, pastuszków i aniołów. W ciekawy sposób udało nam się ukazać piękno i istotę świąt Bożego Narodzenia, zwracając uwagę na postawy właściwego ich przeżywania. Wkrótce na stronie szkoły pojawi się film z naszym przedstawieniem, nagrany przez Koło Medialne Młodzi Reporterzy.

Utworzono dnia 02.01.2024, 12:35

Wszystkich: 198609