Julia Łaszewicz w gronie najlepszych uczniów starachowickich szkół podstawowych

Utworzono dnia 24.06.2022

Minął kolejny rok szkolny. Rok niełatwy zarówno dla uczniów jak i wszystkich pracowników oświaty. Koniec roku szkolnego jest okazją, żeby podziękować wszystkim, którzy angażują się w działania na rzecz edukacji.

W czwartek 23 czerwca w odbyło się spotkanie władz miasta z najlepszymi absolwentami starachowickich szkół podstawowych. Przy ich wyborze uwzględniono średnią ocen,  osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i konkursach na szczeblu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim, wzorowe zachowanie, jak również różne formy aktywności.

Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Starachowice pana Marka Materka listy gratulacyjne i upominki rzeczowe. W ich gronie znalazła się nasza uczennica – Julia Łaszewicz z klasy VIIId. Jej wyniki są naprawdę imponujące. Uzyskała średnią ocen 5,83.

Julia jest uczennicą o wszechstronnych zainteresowaniach, wysokiej kulturze osobistej, cechuje ją ciągły głód wiedzy. Jest laureatką IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego i II Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Jest również finalistką  II Olimpiady Literatury Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych, IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego oraz ogólnopolskiego konkursu „Memory Master”.

Zajęła 3 miejsce w finale  XXVII ogólnopolskiego konkursu Łamigłowa. Brała również udział w Eliminacjach Wojewódzkich do XXVI Małego Konkursu Recytatorskiego oraz w Finale Wojewódzkim Świętokrzyskiej Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych.

Erasmus+ „SPOT and STOP Emotional School Dropout”.

To tylko wybrane osiągnięcia Julia angażuje się w życie klasy, szkoły i miasta. Pełniła funkcję  Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, reprezentowała szkołę w Młodzieżowej  Radzie Miasta, brała również udział w projekcie naszej zdolnej absolwentki.

Wiemy, że przed Toba Juleczko wyjątkowa przyszłość. Realizuj marzenia i plany, rozwijaj swoje pasje i zainteresowania…

Trzynastka Ci dziękuje i już za Tobą tęskni.

Utworzono dnia 24.06.2022, 10:26

Wszystkich: 198507