Klub Wolontariatu z pomocą psiakom

Utworzono dnia 12.10.2021

Nasz Klub Wolontariatu po raz kolejny pokazał, że potrafi mobilizować społeczność szkolną do pomagania. Tym razem dołączyliśmy do akcji „Ogon merda, gdy miska pełna” organizowanej przez fundację Triada. W naszej szkole utarło się już, że potrzebującym czworonogom pomagamy w zimowym czasie, ale nie możemy zmarnować żadnej nadarzającej się okazji do dzielenia się wielkim serca, dlatego odpowiedzieliśmy na apel fundacji, a zimową porą też pomożemy.

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, a także pracownikom szkoły za każdą, nawet najmniejszą cegiełkę dołożoną do wspólnego dzieła pomocy.

Liczymy na Was w kolejnych akcjach!

Klub Wolontariatu SP13

Utworzono dnia 12.10.2021, 19:14