Memory Master

Utworzono dnia 05.06.2016

W sesji wiosennej Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego Memory Master wzięło udział 15 uczniów klas 4,5 i 6 Szkoły Podstawowej Nr 13.

Najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie:

poziom klas 4: Mikołaj Dymiński  – kl. 4b, wynik 87% - wyróżnienie

poziom klas 5: Julia Jóźwik – kl.5a, wynik 94% - laureat III stopnia, Jakub Nowakowski – kl. 5c, wynik 92% - laureat III stopnia, Kamil Mazur – kl.5b, wynik 89% - wyróżnienie

poziom klas 6: Julia Bielakowska – kl. 6a, wynik 95% - laureat II stopnia,.

Uczniowie przygotowując się do konkursu korzystali z listy słów przygotowanej przez organizatora. Zadania konkursowe zostały opracowane w oparciu o podane listy słów. Uczestnicy konkursu musieli m.in.: odrzucać nie pasujące słowo w danej grupie słów, podawać tłumaczenia polskie lub angielskie, układać wyrazy z rozsypanek literowych, poprawiać błędy literowe w wyrazach, podpisywać ilustracje, tworzyć związki wyrazowe z podanych słów.

Wymienieni uczniowie brali udział w sesji jesiennej konkursu w 2015 i wszyscy poprawili osiągnięte wtedy wyniki. Wielkie gratulacje. Życzymy dalszych sukcesów w przyszłości.

Memory master

Utworzono dnia 05.06.2016, 12:53