Miejska inauguracja roku szkolnego 2016/17

Utworzono dnia 21.09.2016

W Szkole Podstawowej nr 13 w Starachowicach w dniu 1 września o godzinie 11.30 odbyła się uroczysta  miejska inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz miejskich z prezydentem i jego zastępcami, przedstawiciele władz oświatowych, przewodniczący związków zawodowych, dyrektorzy szkół podstawowych i przedszkoli miejskich.    Byli też nauczyciele, rodzice i przede wszystkim uczniowie klas czwartych, którzy rozpoczęli nowy etap nauki w szkole. Podczas uroczystości głos zabrali pan dyrektor szkoły Sławomir Rymarczyk oraz prezydent miasta pan Marek Materek. Odbyło się również uroczyste wręczenie aktów  awansu zawodowego nauczycieli mianowanych, a także powierzenie urzędu dyrektorskiego nowo wybranym dyrektorom przedszkoli i gimnazjów. Po części oficjalnej  goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów przygotowanych pod kierunkiem państwa: Ewy Szeląg, Iwony Jędrzejczyk Justyny Zapały –Jeśko, Doroty Kot i Wojciecha Wąsali. Na zakończenie goście i gospodarze uroczystości  przy słodkim poczęstunku obserwowali uruchomienie i prezentację   monitora interaktywnego w sali do nauki przyrody, jednego z dwóch zakupionych z inicjatywy RR, a w szczególności z inicjatywy przewodniczącej rady – pani Anny Wojciechowskiej, ze środków programu inicjatyw lokalnych wprowadzonego przez pana Marka Materka prezydenta miasta Starachowice.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17

Utworzono dnia 08.09.2016, 17:37