Sklepik szkolny

Utworzono dnia 16.10.2018

W odpowiedzi na prośby zgłaszane przez uczniów i ich rodziców na początku października uruchomiliśmy w naszej placówce sklepik szkolny. Jest on prowadzony przez Szkolne Koło Wolontariatu, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne np. finansowanie obiadów uczniom w trudnej sytuacji materialnej, przygotowanie paczek świątecznych. Opiekunami sklepiku są panie Zuzanna Kędziora i Izabela Gajewska oraz pan Jarosław Cyrnek. Dbają oni o dostarczanie towaru, rozliczenia, ustalanie dyżurów uczniowskich i nadzór nad nimi. Wśród sprzedających znajdują się wolontariusze z klas 7 i 8.

W sklepiku można kupić pyszne, świeże kanapki i drożdżówki (dostarczane przez p. Huberta Mierzwę), a także wodę, soki, zdrowe przekąski, artykuły papiernicze i przybory szkolne oraz modne zabawki.

Otwarcie sklepiku wśród społeczności szkolnej było wielkim wydarzeniem i spotkało się z dużym entuzjazmem i radością uczniów SP13 oraz uczniów zaprzyjaźnionego Gimnazjum nr 4.

Uczniowie zostali poinformowani, że kupując w sklepiku szkolnym włączają się w wolontariat.

Utworzono dnia 16.10.2018, 18:45

Wszystkich: 198610