Starachowickie koty mogą mruczeć z radości

Utworzono dnia 27.01.2023

W ostatni dzień nauki przed feriami zimowymi podsumowaliśmy akcję Szkolnego Klubu Wolontariatu, który wraz z opiekunkami, p. Izą Gajewską i p. Lidią Mergalską, zorganizował pomoc dla bezdomnych starachowickich kotów. Konkursowa forma zbiórki zmotywowała do pomocy aż 22 klasy ! Łącznie udało się zebrać 262 kilogramy karmy. W klasach 4-8 bezkonkurencyjna okazała się klasa 4a, która zebrała ponad 50 kilogramów, w klasach mlodszych najwięcej karmy otrzymaliśmy od klasy 1a i 2c. Gratulujemy ! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli sie w pomoc bezbronnym zwierzętom - naszym uczniom i ich rodzicom, za wielkie serce i empatię ! Dziękujemy Pani Marioli Gałce, która zainspirowała nas do takiej formy pomocy kociakom.

Utworzono dnia 27.01.2023, 14:20

Wszystkich: 198497