Sukcesy naszych uczennic w I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Utworzono dnia 22.02.2023

Są tacy, którzy mają ortografię

w jednym palcu i tacy, którzy… muszą często zerkać do słownika.

W naszej szkole uczennicami, które mają ortografię w jednym palcu są Lena Kwiatek kl. 3a i Kornelia Cioroch kl. 3a. Lena Kwiatek jest Wicemistrzem Ortografii klas III w Starachowicach. Zdobyła ona ten tytuł uczestnicząc w I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się 21 lutego 2023r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Starachowicach. Reprezentowała również naszą szkołę Kornelia Cioroch z kl. 3a. Kandydatury do międzyszkolnego konkursu ortograficznego były wytypowane na podstawie wyników konkursu ortograficznego odbywającego się w naszej szkole. Te właśnie uczennice napisały trudne dyktando najlepiej i zakwalifikowały się do eliminacji międzyszkolnych. Zmierzyły swoje umiejętności ortograficzne z innymi uczniami klas trzecich naszego miasta. Napisały dyktando o bardzo dużym stopniu trudności i poradziły sobie z tym doskonale. Uczennice do konkursu ortograficznego przygotowała pani Grażyna Chojnacka – wychowawca kl. 3a.

Utworzono dnia 22.02.2023, 08:24

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 199077