Sukcesy utalentowanych uczennic

Utworzono dnia 06.04.2017

W środę  5 kwietnia trzy uczennice naszej Trzynastki reprezentowały szkołę w międzyszkolnym konkursie talentów „Droga do gwiazd”, organizowanym przez SP nr 1. Każda z dziewcząt wzięła udział w innej kategorii scenicznej. Karolina Pocheć - uczennica klasy 5a- wystąpiła w kategorii wokalnej, zdobywając wyróżnienie; Vanessa Banaszczyk – uczennica klasy 6c- zaprezentowała się w kategorii tanecznej, również zdobywając wyróżnienie, zaś Julia Kwiecińska – uczennica klasy 4b- wystąpiła w kategorii gra na instrumencie, w której okazała się najlepsza i otrzymała zwycięską statuetkę. Dziewczyny wraz z opiekunką SU bardzo miło spędziły czas w gościnnych progach organizatora konkursu, a później wybrały się razem na słodką niespodziankę - miłe dopełnienie pełnego wrażeń dnia.

Sukcesy utalentowanych uczennic

Utworzono dnia 06.04.2017, 08:34

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 198719