Świętokrzyskie, jakie cudne…

Utworzono dnia 23.06.2021

Góry Świętokrzyskie to najbardziej zaczarowana mieszanka atrakcji turystycznych!
Dzika przyroda, piękne krajobrazy, unikatowe zabytki. To wszystko mieli okazję podziwiać uczniowie klasy 3a, którzy z wychowawczynią Ewą Szeląg uczestniczyli w dniach 10.06 - 11.06 w dwudniowej wycieczce. Pierwszego dnia uczniowie zdobyli najwyższy świętokrzyski szczyt  - Łysicę (614 m), zwiedzili klasztor oraz kościół Bernardynek, kapliczkę Żeromskiego i ochłodzili się przy źródełku Św. Franciszka. W godzinach popołudniowych uczestniczyli  w grze terenowej w formie mini escape roomu, a wieczorem przy ognisku piekli kiełbaski  i śpiewali piosenki turystyczne. Ostatni dzień wycieczki był równie emocjonujący, ponieważ dzieci spędziły czas w Parku Rozrywki „Sabat” w Krajnie. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy przywieźli mnóstwo pamiątek i dużo wrażeń!!!

Utworzono dnia 23.06.2021, 13:20

Wszystkich: 198549