W ŚWIECIE POEZJI I PIOSENKI

Utworzono dnia 21.05.2018

W dniu 09.05.2018 r. uczniowie klasy 1c  zaprezentowali rodzicom program artystyczny ,,W świecie poezji i piosenki’’. Podczas występu dzieci recytowały wiersze J. Brzechwy, D. Gellner, H. Niewiadomskiej, A. Widzowskiej –Pasiak. Rodzice w wykonaniu dzieci wysłuchali następujących utworów: ,,Skarżypyta’’ ,,Kłamczucha’’ ,,,Źrebaczek’’, ,,Na straganie’’ , ,,Żuk’’, ,,Koziołeczek’’,  ,,Szły raz myszy...’’, ,,Baran’’, ,, Psie smutki’’, cykl wierszy -,,Zoo’’ oraz wiele innych utworów. W trakcie występu rodzice usłyszeli piosenki w wykonaniu dzieci, które były tematycznie związane z treścią recytowanych wierszy. Wesołe, zabawne i wzruszające utwory muzyczne przyniosły rodzicom wiele artystycznych doznań. Rozśpiewane dzieci pięknie  zaśpiewały następujące  piosenki: ,,Zabawa pod trzepakiem’’,Papużki nierozłączki’’, ,,Jarzynowy wóz’’, ,,Śniadanko baranka’’ ,  ,,Jamniczek’’ , ,,Dżungla’’ , ,,Podajmy sobie ręce’’.Scenariusz występu przeniósł rodziców w świat dziecięcych zainteresowań, zabaw, fantazji ,przyjaźni. Dzieci podczas występu miały okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie i muzyczne. Występ w wykonaniu dzieci dostarczył rodzicom wiele wzruszeń i dumy, a wykonawcom dużo radości i satysfakcji. Dzieci za tak wspaniały występ zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem i  gromkimi brawami .

Program artystyczny został przygotowany i przedstawiony pod kierunkiem wychowawcy klasy 1c - p .Annę Jaśkiewicz.

Utworzono dnia 21.05.2018, 11:25

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 199181