Wsparcie Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Utworzono dnia 20.12.2021

Czas przedświąteczny w naszej szkole sprzyja działaniom charytatywnym. W tym roku z okazji zbliżających się Narodzin Dzieciątka Jezus, Samorząd Uczniowski postanowił wesprzeć Oddział Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Uczniowie przeznaczyli środki pieniężne uzyskane podczas „Charytatywnego Dnia Chodzenia w Piżamie” na upominki takie jak: kalendarze adwentowe, zabawki, przybory szkolne, kocyki czy zestawy kreatywne do tworzenia według własnych pomysłów. Świątecznie zapakowane podarki trafiły do małych pacjentów. Mamy wielką nadzieję, że choć trochę udało się nam umilić im pobyt w szpitalu.

Utworzono dnia 22.12.2021, 22:49

Wszystkich: 198493