Utworzono dnia 15.02.2022

30 listopada był kolejnym interesującym dniem w naszej szkole. W polskiej tradycji to dzień wróżb czyli tzw. Andrzejki. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczniowie przygotowali stoiska i wróżby, zamienili się na kilka godzin we wróżki i dali społeczności szkolnej szanse na odczytanie swojej przyszłości.

Maluchy z klasy 0b również bawiły się tego dnia: wróżyły z butów, przebijały serduszka z imionami i bawiły się z kołem fortuny przygotowanym na portalu Wordwall.

The 30th of November was an another interesting day in our school. In Poland, this day is called „Andrzejki”. From Student Council’s initiative, students prepared fortune telling stalls and turned into fairies. Little kids from class 0b also had fun on that day: they were foretelling future – piercing hearts with names written on them and they were playing ‘wheel of fortune’ on Wordwall.

Utworzono dnia 15.02.2022, 09:32