Mikołaj w naszej szkole!

Utworzono dnia 15.02.2022

6 grudnia w całej szkole zagościła prawdziwie mikołajkowa atmosfera – zarówno dzieci, młodzież, jak i nauczyciele ubrani byli w czerwone stroje a na ich głowach spoczywały mikołajkowe czapeczki. Był to wyjątkowy czas ponieważ uczniowie obdarowywali się prezentami i paczuszkami przygotowanymi przez siebie. W każdej klasie działo się coś ciekawego - uczniowie robili słodkości z pierników, opowiadali historie na temat Św. Mikołaja lub po prostu cieszyli się z upominków. Święto ze względu na swój radosny charakter jest wyczekiwane przez cały rok nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych.

Santa in our school!

On December 6th , we could feel the magical presence of Santa Claus. Children, teenagers and teachers were dressed in red clothes and there were Santa hats on their heads. It was unique time when the students gave one another gifts by themselves. Each class did something special on this day — children told stories about Santa, enjoyed their presents and also watched Christmas movies. Saint Nicholas Day is a very joyful moment so children (and adults) wait for it throughout the all year.

Utworzono dnia 15.02.2022, 09:36