Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dyżury nauczycieli w ramach tzw. godziny dyspozycyjności w roku szkolnym 2022/23

Lp.

nazwisko i imię

dzień tygodnia

godzina

sala

  1.  

Rymarczyk Sławomir

poniedziałek

18.00-19.00

gabinet dyrektora

  1.  

Miller-Stępień Wioletta

poniedziałek

18.00-19.00

gabinet wicedyrektora

  1.  

Adamczyk Małgorzata

---------------

--------------

-----------------

  1.  

Adamus Beata

wtorek

15.00-16.00

129

  1.  

Adamus Piotr

czwartek

15.00-16.00

pokój nauczycielski

  1.  

Bętkowska Bożena

wtorek

15.00-16.00

109

  1.  

Bolęba Marzena

poniedziałek

16.30-17.30

24

  1.  

Bonio Iwona

środa

16.30-17.30

świetlica

  1.  

Chojnacka Grażyna

wtorek

15.00-16.00

13

  1.  

Chojnacka Iwona

piątek

14.45-15.45

126

  1.  

Cichocki Rafał

środa

14.00-15.00

124

  1.  

Ciepluch Beata

czwartek

14.00-15.00

hala sportowa

  1.  

Cyrnek Jarosław

środa

14.00-15.00

104

  1.  

Czeska-Kowalska Agata

poniedziałek

15.00-16.00

biblioteka

  1.  

Dobrowolska Ewa

środa

18.00-19.00

pokój nauczycielski

  1.  

Erbel Agata

środa

16.00-17.00

 

121

  1.  

Gajewska Izabela

środa

15.30-16.30

130

  1.  

Gierada Monika

poniedziałek

15.00-16.00

101

  1.  

Gołębska Anna

piątek

14.45-15.45

126

  1.  

Góźdź Barbara

poniedziałek

15.00-16.00

139

  1.  

Jankowicz Bożena

wtorek

15.00-16.00

18

  1.  

Jaśkiewicz Anna

środa

14.00-15.00

26

  1.  

Jaśkiewicz Katarzyna

czwartek

( co drugi tydzień)

14.45-15.45

128

  1.  

Jaworska Jolanta

poniedziałek

 

16.30-17.30

23

  1.  

Jędrzejczyk Irena

poniedziałek

15.00-16.00

pokój nauczycielski

  1.  

Jędrzejczyk Iwona

środa

13.30-14.30

19

  1.  

ks. Kochanowski Filip

poniedziałek

( co drugi tydzień)

15.00-16.00

31

  1.  

Kosiór Monika

 

poniedziałek

14.45-15.45

133

  1.  

Kostrzewa Marta

czwartek

15.00-16.00

32

  1.  

Kotańska Beata

wtorek

19.00-20.00

127

  1.  

Kruk Grażyna

czwartek

15.00-16.00

116

  1.  

Libera Alicja

poniedziałek

15.00-16.00

20

  1.  

Ludwig Anna

wtorek

15.00-16.00

13

  1.  

Łojek Iwona

poniedziałek

14.45-15.45

111

  1.  

Mergalska Lidia

wtorek

14.45-15.45

31

  1.  

Miszta Halina

wtorek

15.30-16.30

102

  1.  

Mroczkowska Elżbieta

poniedziałek

16.30-17.30

świetlica

  1.  

Nartowska Joanna

poniedziałek

 

15.00-16.00

5

  1.  

ks. Przytuła Marcin

wtorek

14.00-15.00

pokój nauczycielski

  1.  

Rdzanek Beata

 

wtorek

15.00-16.00

20a

  1.  

Saramak Urszula

poniedziałek

15.00-16.00

132

  1.  

Sepioło Urszula

wtorek

(co drugi tydzień)

14.00-15.00

131

  1.  

Sieroń Małgorzata

 

czwartek

14.00-15.00

118

  1.  

Skowron Halina

poniedziałek

 

 

  1.  

Sławiński Mariusz

wtorek

15.00-16.00

pokój nauczycielski

  1.  

Stefańska Irmina

czwartek

14.00-15.00

20

  1.  

Sulińska Anna

wtorek

14.00-15.00

120

  1.  

Szeląg Ewa

czwartek

18.15-19.15

14

  1.  

Szmajda Magdalena

środa

14.45-15.45

131

  1.  

Śledziowska Anna

czwartek

14.45-15.45

129

  1.  

Wąsala Milena

--------------

------------------

-----------------

  1.  

Wąsala Wojciech

środa

15.30-16.30

106

  1.  

Wierzbińska Renata

czwartek

17.15-18.15

30

  1.  

Wisowska Wioletta

poniedziałek

15.00-16.00

25

  1.  

Wiśniewska Jolanta

czwartek

14.45-15.45

129

  1.  

Zaczek Małgorzata

środa

15.00-16.00

110

  1.  

Zając Agata

czwartek

14.00-15.00

120

  1.  

Zuba Krzysztof

czwartek

16.30-17.30

pokój nauczycielski

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

SPRAWDŹ POGODĘ - STARACHOWICE - SP13